Amatorskie zdjęcia o tematyce kolejowej

411S-73

17.07.2013r. | Racibórz | Pług odśnieżny 411S-73 należący do PKP PLK ISE Racibórz.
Obecnie pojazd został skreślony z inwentarzu i zezłomowany.

CATEGORIES

Tabor specjalny